Info - Fb stránky opět funkční - jupíííí ;-)

Info - Fb stránky opět funkční - jupíííí ;-) chcete vědět víc?

Nefunkční FB stránky!!!

12.2.2023 Z důvodu ukradení a napadení mého soukromého fb účtu a jeho provázaností s mých foto fb účtem se nyní nedostanu na svoje fb stránky a nemohu reagovat na Vaše zprávy. Proto, pokud zrovna čekáte na odpověď, je to z tohoto důvodu. Stránka se tváří funkční,ale já se do ní bohužel nedostanu :-… chcete vědět víc?

Svatby opět v plném proudu

Svatby opět v plném proudu a já sem nestíhám přidávat fotky ani aktuality. Chtěla bych časem sepsat pár svých postřehů právě z průběhů svateb,aby Ti z Vás, kterým záleží opravdu na výsledku, se mohli inspirovat v plánování a třeba i předejít některým zádrhelíkům. Pro dnešek jen napíšu,že mě trošku… chcete vědět víc?

článek,který stojí za to si přečíst

Kolega fotograf Tomáš Dolejší,krásně a především pravdivě sepsal o čem svatební fotografování opravdu je.  https://www.fotoradce.cz/je-svatebni-fotograf-opravdu-tak-lukrativni-povolani  chcete vědět víc?

Svatební sezóna v plném proudu

Svatební sezóna je v plném proudu, tak jsem se rozhodla napsat pár slov o mém pohledu na tuto událost. Ačkoliv fotím už poměrně dlouho, tak svatby teprve třetí rok. Dlouho jsem si na tuto "disciplínu" netroufala. Jsem člověk, který si musí být jistý, že to zvládne a nenechávám nic náhodě. Byla jsem… chcete vědět víc?

Začínáme s novým svatebním webem :-)

Je květen 2016  a já už dlouho vím, že musím něco udělat se svými webovými stránkami, stále však nemohu najít to, co by bylo přesně to, co chci. Letos jsem hodně investovala do podoby svatebních balíčků, a proto si zaslouží svatby i svůj vlastní web.... je 6.6.2016 a já konečně našla, kde a jak ho… chcete vědět víc?