Svatební termíny 2022-2023

Rezervujte si svůj termín  včas!!!!! Aktuální volné termíny Vám ráda sdělím na dotaz - sobotní termíny v hlavní sezóně červen-září jsou již většinou obsazené. Začínají se rezervovat termíny na rok 2023  chcete vědět víc?

Maličko nestíhám :-)

Moc se omlouvám,že sem vůbec nestíhám nahrávat fotky z krásných letošních svateb. Jsem stálý bojovník s časem a čas věnuji co jen jde Vašim fotkám. Jak skončí svatební sezona a dodělám všechny fotky,určitě sem postupně alespoň ukázky z letošních svateb donahraji. Děkuji za pochopení, Vaše LH chcete vědět víc?

Svatby 2017 opět v plném proudu

Svatby opět v plném proudu a já sem nestíhám přidávat fotky ani aktuality. Chtěla bych časem sepsat pár svých postřehů právě z průběhů svateb,aby Ti z Vás, kterým záleží opravdu na výsledku, se mohli inspirovat v plánování a třeba i předejít některým zádrhelíkům. Pro dnešek jen napíšu,že mě trošku… chcete vědět víc?

článek,který stojí za to si přečíst

Kolega fotograf Tomáš Dolejší,krásně a především pravdivě sepsal o čem svatební fotografování opravdu je.  https://www.fotoradce.cz/je-svatebni-fotograf-opravdu-tak-lukrativni-povolani  chcete vědět víc?

Svatební sezóna v plném proudu

Svatební sezóna je v plném proudu, tak jsem se rozhodla napsat pár slov o mém pohledu na tuto událost. Ačkoliv fotím už poměrně dlouho, tak svatby teprve třetí rok. Dlouho jsem si na tuto "disciplínu" netroufala. Jsem člověk, který si musí být jistý, že to zvládne a nenechávám nic náhodě. Byla jsem… chcete vědět víc?

Začínáme s novým svatebním webem :-)

Je květen 2016  a já už dlouho vím, že musím něco udělat se svými webovými stránkami, stále však nemohu najít to, co by bylo přesně to, co chci. Letos jsem hodně investovala do podoby svatebních balíčků, a proto si zaslouží svatby i svůj vlastní web.... je 6.6.2016 a já konečně našla, kde a jak ho… chcete vědět víc?